Menu 

www.kunsthuis-trobar.com

 

Home

Wie is Martiene Stevens
expositie van Martiene
beelden van Martiene
sepia kunst van Martiene

  Gezamenlijke Exposities

Wie is Chantalle Smeets
expositie van Chantalle
beelden van Chantalle
onderwijs in dans
schilderijen van Chantalle

Yoga  Zumba

Optredens van Martiene en Chantalle als:
Les Troubadours du présent

ons adres
contact
links

 


Dans

 

Chantalle Smeets is gediplomeerd dansdocente. Zij geeft bewegings- en dansexpressie. Onderstaande dansvormen kunnen ook als workshop worden aangeboden.

Info: tel. 0(032)12236151 / gsm: 06-24956687        

Dans voor kinderen.

Bewegen en dansexpressie op muziek: leeftijd 4 t/m 6 jaar. Street- en breakdance, Hiphop en Freestyle: leeftijd 7-8/9-12/13-16 jaar. Aandachtspunten zijn, naast het leren van technieken en danscombinaties:

- Verbeteren van coördinatie en flexibiliteit  

- Vergroten van mentale weerbaarheid en assertiviteit  

- Ontplooiing van creativiteit   

- Versterken van een positief zelfbeeld en (wils)kracht van het kind

Deze lessen kunnen ook als weerbaarheidstraining gegeven worden in een cursus. 

Deze cursussen zijn:

bewegingstherapeutisch gericht op het individu, door middel van moderne dans, street- en breakdance, houding- en ademhalingsoefeningen vanuit de yogafilosofie. Ook is het mogelijk voor Uw kind, om alleen voor kinderyoga te kiezen.

Uitgangspunt: 

Plezier en vreugde in bewegen als een uitlaatklep naar meer openheid en terug naar een;

- Natuurlijke houding

- Bewust wording van gevoelens, van spanning en ontspanning

- Er wordt een appèl gedaan op de vitaliteit, spontaniteit en creativiteit van het kind.

Algehele doelstelling:

Bevordering van de integratie tussen lichaam en geest, zodat er positieve veranderingen kunnen ontstaan, waardoor het leer- ervarings- en bewegingsvermogen vergroot en verruimd kunnen worden. Het kind leert omgaan met lichamelijke en geestelijke spanning. Het kind treedt als het ware evenwichtiger en krachtiger naar buiten.

Dans voor volwassen

Intuïtieve dans

Dansen op verschillende wereldmuziekstijlen. Er worden thema`s (kracht, tijd, expressie, ademhaling) aangereikt om  opnieuw de ruimte te ontdekken, in ons zelf en om ons heen. Zo kunnen we letterlijk en figuurlijk meer vrijheid, verruiming en verheldering in ons zelf verwerven. Het gaat in de intuïtieve dans om het zelf doen, beleven en ervaren. Het stimuleert subtiele krachten en energieën in ons leven. Ieder danst de eigen dans naar lichaam, hart en ziel.

Stijldanscursus:

10 lessen Ballroom- en Latindansen voor beginners en gevorderden.